Femme

Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu

Mladeži

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Re: Mladeži

Počalji od mirka taj Uto Nov 18, 2014 8:35 pm

Ja imam toliko mladeža na toliko različitih dijelova tijela da sam se na kraju izgubila u ovoj šemi. Ali, ako me ne zvekne ona životinja, živjeću izgleda ko kornjača
Moji mladeži ne nestaju, nego rastu, izdižu se. Nisam nigdje vidjela šta to znači. Inače obije sestre i ja imamo ih silu. Moje cure isto. Pogotovo ove dvije starije.
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veca taj Sre Nov 19, 2014 9:34 am

I ja sam ista, sva od mladeža. Nedavno sam uzela uputnicu za dermatologa da skinem jedan strašni s leđa koji mi baš smeta, ali nikako da odem, ne mogu da stignem još i to pored svih nalaza koje moram da radim.

Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12919
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veca taj Ned Mar 15, 2015 11:23 pm

Nisam vam ispričala da mi je doktor dok sam bila u bolnici, skinuo dva mladeža, onaj veliki o kojem sam gore pričala i još jedan koji mi je baš smetao jer je bio ispod grudnjaka, uvijek u opasnosti da se povrijedi. Drago mi je da sam ih se riješila, samo i tu imam konce koje treba vaditi, sutra ili neki drugi dan...

Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12919
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja taj Pon Mar 16, 2015 9:55 am

Ma Veco preživela si štošta pa ćeš i tih nekoliko končića, bitno da si se rešila mladeža i mogućnosti, da se povrediš. Jaka si ti žena, svaka ti čast.
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3969
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh